• Marka Własna Kawy

Marka Własna w Naszej Hurtowni

W naszej hurtowni stawiamy na indywidualizację i dostosowanie oferty do potrzeb naszych Klientów. Dlatego też wprowadziliśmy możliwość zamawiania kawy z etykietą dostosowaną do Twojej wizji i oczekiwań.


Oferujemy:

  1. Kawa z Własną Etykietą: Chcesz, aby Twoja kawa wyróżniała się na półce? Oferujemy możliwość zamówienia kawy z etykietą według Twojego projektu. To idealne rozwiązanie dla marek, które chcą podkreślić swoją unikalność i stworzyć spersonalizowany produkt.

  2. Kawa bez Etykiety: Jeśli preferujesz minimalistyczne podejście lub chcesz samodzielnie zająć się oznaczeniem opakowań, oferujemy również kawę bez jakiejkolwiek etykiety.

  3. Kawa w Twoich Opakowaniach: Masz własne opakowania, które chcesz wykorzystać? Śmiało! Dostarcz nam je, a my zajmiemy się resztą.


Prosimy mieć na uwadze, że opcja własnej etykiety jest dodatkowo płatna. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub potrzebujesz dodatkowych informacji, zachęcamy do kontaktu emailowego na adres: contact@b2becelente.com. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania oraz dostarczymy szczegółowych informacji.

Wybierając naszą hurtownię, stawiasz na jakość i indywidualne podejście do Klienta. Czekamy na Twoje zapytanie!